iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu 2020 – 2021

Online LGS Kursu MEB Müfredatına Göre Türkiye’nin En Başarılı Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir. Online Derslere İstediğiniz Zaman Başlayabilirsiniz.

LGS – liselere giriş sınavı, öğrencilerin hayatlarında girdikleri en önemli sınavdır. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. İsteyen her öğrenci LGS ‘de başarılı olabilir. Başarısız öğrenci yoktur. İyi motive edilince ve gereken alt yapı oluşturulunca tüm öğrenciler LGS ‘de başarıyı yakalayabilir.

LGS ‘de istenilen başarıya en hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için birebir online özel ders almanızı öneriyoruz. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

LGS Hazırlık Kursları, 8. Sınıf Dershane online eğitimle evinizde…

Online LGS Kurs Sistemimiz

LGS tüm dersler, birebir özel ders ile toplam  200 derste tamamlanabilmektedir.

Matematik 70 derste, Türkçe 20 derste, Fen Bilgisi  40 derste, İnkılap 24 derste, İngilizce 24 derste ve Din Kültürü 12 derste anlatılabilmektedir.

İsteyen öğrenciler istedikleri LGS derslerinden istedikleri kadar özel ders alabilmektedirler.

LGS özel derslerde öncelikle matematik dersini sonrasında Türkçe ve fen dersini başlatıyoruz.

Öğrencilerimize düzenli aralıklarla farklı yayınlardan Türkiye geneli deneme sınavları yaparak durumlarını sürekli kontrol ediyoruz.

LGS soruları 8. sınıf konularından gelmektedir. LGS ‘de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20 şer soru sorulmakta ve katsayı 4 ile çarpılmaktadır. LGS ‘de inkılap, İngilizce ve Din kültüründen 10’ar soru sorulmakta ve katsayı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS Özel Ders Sistemimiz

Online özel dersler kendimize özel sistem üzerinden sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak verilmektedir. Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Online dersler teknik alt yapı uygunsa ve ön hazırlıklar yapılmışsa yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Özel derslerin daha verimli bir şekilde işlenebilmesi için aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Online LGS kursumuza katılan adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday gördüğü dersin ücretini haftalık olarak hesap numarasına göndermektedir. Aday derslere memnun olduğu sürece devam etmektedir.

İstediğiniz nitelikli liselere yerleşebilmeniz için bizimle görüşmeden karar vermeyin !

7. sınıftan 8. sınıfa geçen öğrenciler için LGS yaz kursumuz bulunmaktadır. Yaz kursunda 8. sınıfın ilk dönem konuları bitirilmektedir.

Online ders sistemine buradan ulaşabilirsiniz.

Online LGS Kursu İçin İletişim

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara