iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Fizik Özel Ders

Fizik Özel Ders

Fizik Özel Ders 

Fizik Özel Ders Online ve Yüz Yüze Eğitimle Alanında Uzman  Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir.

Fizik özel dersi kursumuzda, ders ofisinde yada online olarak alabilirsiniz. Fizik derslerini alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz vermektedir. Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

İstediğiniz il ve ilçeden TYT AYT ve ÖABT için birebir özel ders alabilirsiniz.

Online Fizik Özel Ders

Fizik özel ders online sistemle istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online sistemimizi daha yakından görüp test etmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Online derslere katılabilmeniz için internete bağlanabilen telefonunuzun olması yeterlidir. Online derslerin daha verimli geçmesi için sabit internetinizin ve bilgisayarınızın bulunması ders verimini arttırmaktadır.

9. , 10. , 11. ve 12. sınıf öğrencileri okul takviye ve sınavlara hazırlık için fizik dersi alabilirler.

TYT, AYT ve ÖABT için de fizik derslerimiz bulunmaktadır.

Okul Takviye ve Sınavlara Hazırlık İçin Fizik

9 – 10 – 11 ve 12. sınıf fizik çoğu konu matematik alt yapısı gerektirmektedir. Matematik alt yapısı zayıf olan adayların öncelikle matematik alt yapılarını güçlendiriyoruz. İsteyen öğrenciler haftada 1 gün 2 ders şeklinde fizik dersinden özel ders alabilirler. İsteyen öğrenciler de sadece eksik olduğu konulardan birebir fizik dersi alabilirler.

Yazılı sınavlarından önce sadece eksik olduğunuz fizik konularından birebir ders alarak eksik konularınızı çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İsteyen öğrenciler yazılı sınavlarından önce  4 – 6  – 8 yada 10 derslik minik özel ders paketlerimizi alabilirler.

TYT +AYT için 50 – 70 ders saati fizik dersini birebir online yada yüz yüze eğitimle almanız yeterli olacaktır.

Özel Ders Sistemi

Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Özel derslerin verimli bir şekilde yapılabilmesi için aynı seansta 2 ders yapılmaktadır. Özel ders ödemeleri haftalık görülen derslere göre yapılabilmektedir. Aday özel derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. Frekansların tutmadığı zamanlarda aday öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Günümüzde yaşanılan özel durumlardan dolayı da özel ders artık lüx olmaktan çıkmıştır.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Fizik Dersi İçin Şubemizle irtibat;

Fizik dersini istediğiniz gün ve seanslarda branşında uzman öğretmenlerimizden alabilirsiniz.

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Bize Ulaşın
Merhaba. Hoş Geldiniz.
Size Eğitim Danışmanımız Mehmet Şahin Bey Yardımcı Olacak.
Şimdi Ara